استراتژی تبلیغات

کمپین های خلاق

رقابت شدید است. تعداد بسیار زیادی برند و پیام با نام تجاری وجود دارد. بازار پویا است که اغلب به شدت از طرح های کسب و کار و تجارتی که خیلی رویایی و غیر عملی است فرار می کنند. حتی داشتن یک محصول بزرگ دیگر به عنوان یک ضمانت برای آگاهی بخشی به مشتری و بیشتر شدن میزان فروش و پخش در بازار محسوب نمی وشد.

یکی از موضوعات کلیدی شرکت ایده پویان ماژ، ابداع خلاق (ایجاد خلاقیت) است. ما برای ادغام آزادانه و تطبیق ایده ها، رسانه ها و منابع انسانی جهت ارائه راه حل های بهینه تماما تلاش می کنیم. در تمام این عناصر چیزی بیشار از هرچیزی برای ما مهم و با ارزش است خلاقیت، سلیقه ها و و توانایی در عبور کردن و رفتن تا آنسوی قوانین مرسوم فکر کردن و معنی و اندیشه کلی می باشد. ایده پویان منحصرا تعدادی طراح خلاق دارد. هر کدام از این طراحان یک انسان دارای نوآوری و خلاقیت در تخصص خاص خود هستند.اصالت هر فرد خلاق عبور کردن از میان بی شمار راه حل موجود است به طوریکه آنها پاسخگوی هر نوع ارتباط و پالش و رقابت هستند.

نه با ایده های محدود موجود، بله ما با تدبیر کردن و فراهم کردن به اندازه ای که ارباب رجوع(مشتری) به رسانه و مضمون برای حل کردن مسائل مربوط به برند(نام تجاری) نیاز دارد عمل می نماییم. هیچ فردی وجود ندارد که توانایی متوسط داشته باشه و این به همه اختصاص دارد. در بعضی از موارد ممکن است تدبیر کردن و ابداع بر اساس ایده و رسانه بی طرف بسیار مهم باشد. با این وجود ما طرح کلی استراتژی رسانه را آماده، توسعه و اجرا می نماییم و جزییات براساس برنامه های رسانه و مبتنی بر استراتژی آن مدیریت می کنیم، و در واقع برنامه های رسانه بی طرف است که مشکلات مربوط به نام تجاری را برطرف می کند.

به طور حتم توزیع و انتقال پیام های برند تنها جنبه مهم و موثر برنامه های رسانه ای نیست. هوش و خلاقیت هردو مورد نیاز می باشند برای اینکه پیام در ذهن مصرف کنندگان ربشه دوانده و تاثیرگذار باشد. بنابراین با استفاده از نظرسنجی که موجب بصیرت و آگاهی می شود و ارزش های مصرف کنندگان ما زمان و رسانه مورد نظر را انختاب کرده ایم (نقطه تماس) که بهترین پیام را به مشتری می دهد و و به راحتی امکان گسترش را دارد انتخاب کرده ایم.


رسانه های در حال تحول و روش های جدید تبلیغات

در سالهای اخیر، رسانه های تعاملی با تنوع هرچه بیشتر و فناوری پیشرفته تحول را دست گرفته اند. در نتیجه روش های جدید تبلیغات ایجاد شده است و رشد قوی در تبلیغات مبتنی بر عملکرد شده است یک زمینه جدید در تبلیغات اینترنتی است که هدف گیری کارامد را می دهد. همزمان فعالیت های تجاری،با توجه به روش های خلاقانه و ابتکاری ممکن ساخته شده توسط فناوری دیجیتال به شکل متنوعی در حال رشد هستند که سرشار از قابلیت های برنامه ریزی و رسا است. شرکت ایده پویان ماژ با استفاده از تجربه فراوان در زمینه رسانه های جمعی تلاش در پیشروی و پیشرفت های مختلف دارد که ماهیت آن بر اساس رسانه های تعاملی است.


اکتشاف تغییرات در مصرف کنندگان

شرکت ایده پویان ماژ تلاش بسیار زیادی در کشف و دستیابی بینش مخاطب خود که دریافت و پخش اطلاعات هر دو در آن حاصل می شود دارد. در سال های اخیر با گسترش سریع رسانه های اجتماعی و جمعی و استفاده از تلفن های هوشمند بخش عمده ای از مصرف کنندگان به ویژه نسل جوان را به خود اختصای می دهد. مشاهده و به اشتراک گذاری روزانه ویدیوها در تلفن همراه و دیگر دستگاه های ارتباطی متصل به اینترنت بساط و راه برقراری ارتباط از طریق ویدیوهای تبلیغاتی را ایجاد کرده است. ارتباط با تلویزیون، رادیو، روزنامه مجله و سایر رسانه های سنتی به مرور زمان دیگر شامل حال رقابت نمی باشند. برنامه های تلویزیونی از دست رفته می توانند بعدا به صورت آنلاین مشاهده شوند و با ظهور رادیو دیجیتال و الکترونیکی شدن تحویل انتشارات و تغییر جهت به سمت عصر جدید که اکثر روابط از منظر و جهت کسب و کار در حال شکل گیری و به وجود آمدن می باشد. با دقت مخاطبان با رفتار پیچیده در انتخاب و استفاده از رسانه مشخص شده و آنان را جهت توسعه کسب و کار و به نسل آینده رسانه ها متصل و لینک می کند. شرکت ایده پویان ماژ با بهره گیری از گروه های تمرکز متداول و پرسشنامه و همچنین جدول بندی و تجزیه و تحلیل دستگاه رسانه و با استفاده از ترکیب کردن با روش شبیه سازی به گشترش و توسعه لبه به لبه دانش می پردازد. پس از توسعه این آخرین بینش و دیدگاه، شرکت ایده پویان ماژ به طور گسترده ای از طریق به اشتراک گذاشتن مسائل متوسط و بلند مدت با مشتریان روبرو هستند، همچنین ایجاد فرصت های کسب و کار حدید با شرکت های رسانه ای.


طراحی اخبار (خبر): ایجاد اخبار برای رسانه های جمعی ، گفتگو از طریق دهان (کلام):

این سرویس محصول را سازماندهی می کند، خدمات و حقایق نام تجاری، ایجاد مقاصد و اهداف استراتژیک PR براساس شرایط فعلی که مربوط به محیط اجتماعی و اطلاعات موجود است. برای رسیدن به این اهداف نقاطی که نیاز به بهبود یا تقویت دارند شناسایی می شوند، درست زمانی که ارزش اطلاعاتی و محتوا به منظور ایجاد کردن اخباری که مردم می خواهند به اشتراک بگذارند طراحی و ایجاد شده است.

برنامه ریزی رسانه ها

شرکت ایده پویان ماژ دارای قدرت و توانایی مهم و باارزشی در ضمینه دارا بودن استعداد برنامه ریزی رسانه ها و دارای اعتماد با توجه به تجربه های درخشان و بسیار زیاد و نظم در روش شناسی های منحصر به فرد دارای ابزار روش های خاص است. این سازمان همچنین ساختارهایی را برای بهره برداری از مجموعه های غنی از دارای با کیفیت بالا طراحی کرده است. این موضوع شامل تولید نمایش تلویزیونی، سرمایه گذاری در مشارکت تولید فیلم و کسب حقوق رادیو برای رویدادهای مهم ورزشی می باشد.

بر اساس تخصص این سازمان در برنامه ریزی رسانه ها و اجرای برنامه های رقابت های انتخاباتی و همچنین برنامه ریزی رسانه های اصلی که سبب گردآوری دارایی های محتوایی عالی می شود شرکت ایده پویان ماژ طیف وسیعی از راه حل هایی را برای حمایت از مارک های مشتری فراهم می کند.

شرکت ایده پویان ماژ طیف گسترده ای از خدمات برنامه ریزی رسانه های پیشرفته را فراهم می کند. خدمات ما از برنامه های در حال توسعه رسانه ها گسترش می یابد که به طور موثر پیام تبلیغاتی کارفرما را برای مشتریان هدف قرار می دهد. و تصمیم گیری در مورد تاکتیتک های خرید رسانه ها و همچنین عهده دار ارائه راهبردهای رسانه ای و برنامه های ارتباطات یکپارچه می باشد.

بهترین رسانه های برنامه ریزی شده موثر نخواهند بود اگر رسانه های مورد نیاز برای پیاده سازی آن برنامه نداشته باشند. بدین ترتیب مذاکرات مداوم با شرکت های رسانه ای برای دستیابی به ایده های بسیار نوآورانه و خلاقانه در ارتباطات ضروری است. ما بخش های ویژه و تخصصی ای را تشکیل داده ایم که مسئول این کار هستند و کارکنان آن کسانی هستند که تنها روی آن کار می کنند. از آنجایی که کارکنان ما طیف وسیعی از رسانه های جمعی را به تبلیغات خارج از خانه و به رسانه های دیجیتال می پردازند.شرکت ایده پویان ماژ برای انجام عملیات خرید رسانه در سراسر جهان مناسب است.

در هر شرکت رسانه ای، متخصصین متعددی که مسئول هر قسمت هستند روابط قوی با رسانه های جمعی ، اینترنت، و شرکت های رسانه های تلفن همراه برقرار می کنند. آن ها به طور مرتب مذاکرات دشوار را انجام می دهند تا این اطمینان حاصل شود که آنها موفق خواهند شد با استراتژی های رسانه های مشتریان مناسب برخورد کنند. متخصصان خرید رسانه نیز کارشناسان رسانه ای هستندکه مسئولیت این بخش را به عهده دارند. متخصصان با استفاده از دانش گسترده و شبکه های شخصی، محصولات رسانه های جدید و فضای تبلیغاتی را خلاقانه توسعه می دهند. همیشه انرژی خود را صرف برنامه ریزی محتوا با کیفیت بالا می کنند که این نوع کار را تنها شرکت ایده پویان ماژ می تواند ارائه دهد. در حقیقت این شرکت (گروه) بهترین مکان برای خرید رسانه ها می باشد، زیرا مشکلات ارتباطات بازاریابی مشتریان خود را حل خواهد کرد.

PR

ماهیت روابط عمومی (PR) فرآیند درگیر شدن در گفت و گو و مذاکره با جهان در حین شکل گیری یک جمع(اجماع) است. به عبارت دیگر همان استراتژی برنامه ریزی از دیدگاه جهانی می باشد.

برخلاف تبلیغات به منظور تشویق و تغییر در نگرش مصرف کننده واحد روابط عمومی به سمت فراتر از سادگی می رود تا بتواند تبلیغ مورد نظر را حاصل نماید. در عوض، این موضوع شامل رسانه شخص سوم(ثالث)، کارشناسان و SNS می شد که همه در جهت مثبت و فزاینده و تحت تاثیر افکار عمومی پیش می روند.

شرکت ایده پویان ماژ با یک نظام و کار گروهی به تدوین برنامه ریزی روابط عمومی مجتمع می پردازد که شامل تبلیغات در قالب ترکیبی، خلاقیت و نوآوری، رسانه دیجیتال، ارتقا و محتوا می باشد. ما با استفاده از استراتژی در هماهنگی با قلب و عمق دیدگاه مشتری و با استفاده از چشم انداز جهانی نام و برند تجاری که به مصرف کننده(مشتری) کمک می کند را به صورت خدمات ارائه می دهیم.


ایجادماجراهای(داستانهای) شخصی، دوستانه و اجتماعی

دیجیتال و ظهور رسانه های اجتماعی که منجر به افزایش سیل و بارش اطلاعات می شود. اما میزان موفقیت به سادگی مقدار منافع مصرف کننده که میتواند تولید شده باشد نیست. این نیز زمانی کافی است که طزر برخورد و رفتار مصرف کننده تغییر ایجاد کند و سرانجام درجه ای است که می توان آن ها را عمیقا از طریق قرار گرفتن در معرض اطلعات خاص و ویژه از بین برد.

برای دستیابی به اهداف شرکت از لحاظ محصولات و خدمات و ایجاد شهرت مطلوب استراتژی روابط عمومی باید مانند یک پرنده به طور کلی و کامل به استراتژی نگاه کرد به منظور مهارت در ارتباطات که بیشترین بهینه سازی در روش های روابط عمومی را به بار خواهد آورد.

شرکت ایده پویان ماژ داستان های شخصی و دوستانه و اجتماعی را از طریق مسیرهای توزیع و زمانبندی طراحی که به حمایت از ایجاد طراحی و جریان و روند اطلاعات برای ایجاد انگیزه در مصرف کنندگان مورد نایز است را ایجاد می کند.

مانیتورینگ (دیده بانی) رسانه ها

شرکت ها اغلب به دنبال مصرف محصولات و یا خدمات از طریق نام تجاری، افزایش تولید که شامل تکرار یک تصویر یا نام محصول و در تلاش برای رسیدن به کیفیت خاص و مرتبط با برند در زهن مصرف کنندگان هستند. تبلیغات بهترین وسیله برای رسیدن به این هدف می باشد. تبلیغات به دو روش موثر می تواند به عنوان روش موثر و سودآور بلند مدت کمک نماید. اول ، تبلیغات می تواند به کاهش هزینه خرید مشتریان کمک کند. تبلیغات با تاثیر بیشتر منجر به کسب امتیازات بالاتر می شود که به نوبه خود در هر فرد هزینه کسب و خرید را کاهش می دهد. دوم، کمپین های تبلیغاتی که تمرکز بر روی وفاداری مشتری و ساختمان(ساختار) با نام تجاری دارند، می توانند فروش بیشتر، متوسط قیمت پرداختی و میزان حفظ و نگهداری مشتری را حاصل نمایند. کاهش هزینه های خرید، تشخیص افزایش درآمد در هر مشتری و بهبود میزان نگهداری همه طول عمر باارزش مشتری را افزایش می دهد.

با توجه به نکات فوق و با توجه به حجم زیادی از سرمایه و پول که صرف تبلیغات یک شرکت می شود، این می تواند برای آنها وخیم و بحرانی باشد لذا بررسی اینکه که نه تنها مانیتور کردن پخش تبلیغاتی خود با هدف اطمینان اینکه شرکت پخش مورد قرارداد مشاهده شده است(شرکت مورد نظر مشاهده شده است) بلکه تاثیر بررسی تبلیغات انجام شده خود را نیز مشاهده می کنند.

این مسئله بسیار مهم است و از آنجایی که یکی از دشوارترین مشکلات آژانس های و شرکت های تبلیغاتی مواجه شدن با موضوع اندازه گیری اثربخشی تبلیغات آنها در اندازه گیری تاثیر و ماندگاری تبلیغاتی است که آنها خلق و اجرا کرده اند می باشد.

این برای یک شرکت بسیار نادر است که با سوال "چگونه می توان اقربخشی سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات را اندازه گیری کرد ؟" روبه رو نشود. با توجه به اینکه تبلیغات اغلب یکی از بزرگ ترین گزینه های خطر در بودجه بازاریابی است. محققان طب پنج دهه گذشته برای درک اینکه تبلیغات به چه روشی و چگونه چواب می دهند تلاش بسیاری کرده اند. از اوایل "نظریه یادگیری" و " سلسله مراتب مدل اثرات" گرفته تا استفاده از " داگ مار" تا این اواخر "مدل احتمال ارزیابی"، تماما به عنوان بخش ها و قطعات مختلف اثربخش تبلیغات قرارگرفته و منصوب شده اند.

در این زمینه، شرکت ایده پویان ماژ مفتخر به معرفی "پکیج مانیتورینگ رسانه ها " که این چالش ها را آدرس کرده است. این بسته شامل ویژگی ها و خدمات ذیل می باشد:

  • - بررسی کمی مانیتورینگ رسانه ها.
  • - نظارت بر رسانه های کیفی و اندازه گیری اثربخشی آنها.