بازاریابی

استراتژی بازاریابی

سازمان های مشتری ما همواره مسئله ای واحد داشته اند، مسئله حیات در دنیای رقابتی متغیر امروز! آن ها همواره به دنبال افزایش بازدهی و سهم خود از این بازار متغیر بوده اند. ایده پویان ماژ باور دارد که در دنیای درحال تغییر کسب و کارها مهم ترین ابزار نوآوری مدام است. نوآوری در محصول، خدمت و مهم تر از این ها نوآوری در چگونگی حضور کسب و کار در بازار. اینجا در ایده پویان ماژ این مهم از طریق بازبینی مستمر مدل مورد استفاده سازمان مشتری صورت می گیرد. در این راستا چالش هایی وجود دارد که ایده پویان ماژ مسئولیت آن ها را بر عهده خواهد گرفت

 • چگونه به عنوان سازمان استراتژی خود را اجرا کنیم؟
 • چگونه می توانیم محصولات خود را به همراه مشتریان و شرکای خود توسعه دهیم؟
 • بهترین راه ورود به بازار برای خدمت جدید کدام می تواند باشد؟
 • آیا مدل کسب و کار سازمان ما با استراتژی آن در یک راستا حرکت می کند؟
 • کدام مورد را می توانیم در مدل کسب و کار خود تغییر دهیم تا بتوانیم مزیت رقابتی جدیدی بدست آوریم؟
 • آیا برنامه اجرایی ما برای کسب و کارمان با استراتژی تدوین شده آن همراستا است؟
 • چگونه می توانم در میان شرکای خود برای دستیابی به نوآوری نفوذ کنم؟
 • چگونه می توانم راه رسیدن به نوآوری موثر را سازماندهی و مدیریت کنم؟
 • نمونه پروژه های نوآورانه ما چگونه باید باشند؟

 • تحقیقات بازار

  به طور قطع شروع و مدیریت کسب و کار بدون انجام تحقیقات مناسب بازار در دنیای رقابتی امروز عاقلانه نخواهد بود! ایده پویان ماژ باور دارد که داشتن «دانش» بیشتر از مشتریان، موفقیت کسب و کار را تضمین می نماید. اینجا در ایده پویان ماژ فاصله موجود تا دستیابی به رضایت کامل مشتری را پر نموده و در ادامه برنامه ای مدون در جهت طراحی کمپین های منحصربه فرد را از طریق همین تحقیقات بازار فراهم می آوریم. «ایده پویان ماژ باور دارد تحقیقات بازار تنها تحقیق در بازار نیست، بلکه داشتن تفکر تازه، روح خلاق و نوآوری است.» به خاطر داشته باشید:

  درک مشتری

  هر کسب و کاری نیاز دارد میزان درک از مشتریان خود را بالا برده و به روز نگاه دارد. این درک شامل الگوی خرید، رفتار و روانشناسی اخلاقی آن مشتریان می شود. در ایده پویان ماژ فرآیند تحقیقات بازار شامل دست یابی به این اطلاعات می شود تا به کسب و کارها کمک کنیم مخاطبان هدف و الگوی تقاضای سازمان خود را بهتر درک کنند.

  ورود به بازار جدید

  اگر کسب و کاری هستید که تمایل به ورود در بازاری جدید دارید، تحقیقات بازار ابزاری لازم برای این هدف شما است. ایده پویان ماژ فرآیند تحقیقات بازار را به نحوی برای کسب و کار شما انجام می دهد که بتوانید اطلاعات و جرئیات مورد نیاز خود را کسب نموده و از بازدهی برنامه اجرایی خود در ورود به بازار جدید اطمینان حاصل نمایید. همچنین ایده پویان ماژ برای برنامه ریزی ارائه محصول جدید شما به بازار نیز فرآیند تحقیقاتی مناسب را برگزیده و در برنامه ریزی و مرحله ورود کسب و کار مشتری خود به بازار، در کنار او باقی خواهد ماند.

  ارزیابی رفتار بازار

  از آنجایی که رفتار بازار دائم در حال تغییر است، هر کسب و کار نیاز دارد برای موفق بودن اطلاعات و دانش مناسبی از چگونگی تغییرات و دلایل آنها داشته باشد. ایده پویان ماژ در فرآیند تحقیقات بازار خود به دنبال دلایل حقیقی تغییرات و رفتار بازار می گردد.

  شناخت رقبا

  این حقیقت است که هر کسب و کاری می تواند با رصد مناسب رقبای خود دانش حضور در بازار خود را ارتقا بخشد. گاهی رقبا از شما جلوتر و گاهی عقب تر هستند که هر یک از اینها فرصت یا تهدیدی برای کسب و کار به شمار می روند. ایده پویان ماژ در فرآیند تحقیقات بازاریابی خود، تحقیق حول رقبای برند مشتری خود را از مسئولیت های مهم خود دانسته و سعی بر آن دارد تا مشتری خود را از رفتار رقبای خود مطلع نگاه دارد.