درباره ما

خانه درباره ما

قالب شرکتی ایده پویان

ایده پویان ماژ شرکتی خلاق در زمینه برندینگ است. این شرکت بیش از 10 سال درزمینه مشاوره، برنامه ریزی و اجرای کمپین های خلاق و ارتقای جایگاه برند فعالیت نموده است. در این راستا ایده پویان ماژ فعالیت هایی چون برنامه ریزی و مدیریت رسانه ها، تدوین استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی سازمان ها و ارائه ایده های خلاقانه را در قالب تیمی حرفه ای، به انجام می رساند.

مسئله اصلی هر سازمانی داشتن راه حلی مطمئن است و ایده پویان ماژ در جست و جوی چنین راه حل هایی است تا سازمان مشتری خود را در مسیر رشد و توسعه خود هدایت نموده و زمینه رقابتی پر سود را برایش فراهم آورد.

اهداف ما

مسئله اصلی بسیاری سازمان ها امروزه، تدوین و اجرای استراتژی موثر و نوآورانه برای حضور در بازار است که تحقق آن بسیار دور از دسترس به نظر می آید. نو آوری در بسیاری جنبه های سازمانی حضور دارد. ایده پویان ماژ تلاش نموده است تا در راستای تدوین استراتژی و خلق نوآوری برای سازمان ها همراه آن ها باشد.

از سوی دیگر پشتیبانی از کارآفرینان در مسیر توسعه و طراحی استراتژی کسب و کار نو آن ها، دیگر مسئولیت ایده پویان ماژ است. این شرکت همواره سعی دارد تا راه رسیدن به روش هایی کارآمد را از طریق برون سپاری، برای کسب وکارها هموار سازد.

تبیلغات تخصص ما در گروه تجاری ایده پویان است

تبلیغات خود را به ما بسپارید ، آسوده بفروشید.

تیم مدیریت ایده پویان

همه دست در دست هم دادیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاوریم.

شهناز زمرد بخش

مدیر پروژه

سعید بهنام

مدیر عامل

مریم نوروزی مکاری

مدیر داخلی

سوسن عابدی

مدیر بازرگانی

سرویس های ما

شگفت زده کردن شما تخصص چندین ساله ماست
منتظر نمانید

تماس با ایده پویان ...

مشتریان ایده پویان

مشتریان وفادار ما را بهتر بشناسید...