خدمات ما


در ایده پویان ماژ به هدف پاسخگویی به گستره نیاز کسب و کار‌ها، پازل خدمات خود را از بنیادی‌ترین عنصر یعنی تحقیقات بازار و استراتژی تا طرح‌ریزی، اجرا و مدیریت کمپین های تبلیغاتی چیدیم. با توجه به سابقه‌ای که تیم مدیریتی مجموعه در حیطه رسانه‌داری و مدیریت رسانه داشت نیز برنامه‌ای منسجم و هدفمند جهت انتخاب بهترین رسانه برای پیشبرد مقاصد ارتباطی کسب و کار‌ها تدوین کردیم.

001-customer

تحقیقات بازار

002-strategy

استراتژی

003-branding

برندینگ

005-article

کپی رایتینگ

006-creativity

گرافیک و طراحی خلاقانه

004-marketing

طراحی کمپین

008-strategy-1

برنامه ریزی رسانه

009-ad

کمپین محیطی و نقطه فروش

010-digital-marketing

بازاریابی دیجیتال

تحقیقات بازار

محصول شما برای چه گروهی از افراد است؟ این گروه مخاطبی چه رده ای در جامعه دارند؟ خلقیات و عادات خریدشان چیست؟ رقبای شما در این بازار چگونه عمل می‌کنند؟ پاسخ این سوالات و هزاران سوالی که در این حیطه تعریف می‌شود، اطلاعات اثربخشی در اقدامات بازاریابی و استراتژیک کسب و کار شما دارد

استراتژی

فرایند قیمت گذاری محصولات شما چیست؟ مدل کسب و کار شما چه کانال های ارتباطی با مشتریان و یا شرکای کلیدی تبیین کرده است؟ محصولات شما با چه اصولی طراحی و ساخته می‌شوند؟ کمپین های تبلیغاتی و ارتباطی شما چه هدفی دارند و بر اساس چه گایدلاین هایی اجرا خواهد شد؟ مشاوره استراتژی و تدوین استراتژی در چند فیلد برای کسب و کار‌ها انجام می‌شود.

برندینگ

برند مفهوم گسترده ای دارد، ولی سوال اساسی این است: شما که هستید؟ برای این که بدانید به عنوان یک کسب و کار (برند) که هستید باید داستانی داشته باشید، لحن و شخصیت منحصر به فردتان شناخته شود و ظاهر و سیمای شما آشنا باشد. پس با کمک ما خودتان را توصیف کنید و داستان‌تان را بگویید.

تولید محتوا

کپی رایتینگ یا هنر ارتباطات کلامی پل مهمی در برقراری یک تعامل ماندگار با مخاطبان است. نوشتار جملات شما و یا هنر داستان پردازی در قالب کلمات، نمایانگر ذهنیات و اهداف شما برای افرادی است که نقش مهمی در شناخته شدن شما دارند...پس فرقی ندارد که موضوع نوشتار یک متن بلاگ باشد یا یک اسلوگان تبلیغاتی، انتخاب کلمات مناسب را به کاردان آن بسپارید .

گرافیک و طراحی خلاقه

زیبایی ویژگی در خود چیزها نیست، بلکه فقط در ذهنی وجود دارد که در باره آنها می‌اندیشد و هر ذهنی زیبایی متفاوتی را درک می‌کند - دیوید هیوم
سیمای برند، ظاهر و قالب پیام های ارتباطی شما با مخاطبانتان نیازمند خلاقه‌ای در قالب رنگ، طرح و فرم است. شما چه شکلی دارید؟ پیام هایتان چطور؟

کمپین های تبلیغاتی آفلاین و آنلاین

هر فعالیت ارتباطی و یا بازاریابی نیازمند استراتژی و برنامه ریزی چند جانبه است.
فعالیت تبلیغاتی شما چه هدفی را دنبال می‌کند؟
پیام ارتباطی شما چیست و تصاویر خلاقه شما چه المان هایی را در برخواند داشت؟
در چه رسانه ای حضور پیدا می‌کنید و چه افرادی با چه تمایلاتی شما را مشاهده خواهند کرد؟

برنامه ریزی رسانه

رسانه، پلتفرمی است که شما در آن حضور پیدا خواهید کرد. انتخاب استراتژیک رسانه ها چه به صورت محیطی باشند چه در گستره آنلاین نه تنها در اثربخشی نهایی کمپین شما نقش دارند بلکه بازتابی از شما برند شما نیز هستند.

تبلیغات محیطی و نقطه فروش

کمپین های تبلیغاتی با هدف ارتباط با گستره ای مخاطبان طراحی می‌شوند. این کمپین ها با اهدافی از گستره برندینگ تا پروموت محصولات طرح‌ریزی و اجرا می‌شوند.

در برخی از کمپین ها حضور در کنار مبلمان شهری ( استرابورد ها و بیلبورد ها) ضرورتی غیرقابل انکار هستند و در برخی کمپین ها حضور در مقاطعی که تصمیم گیری مشتریان در آن انجام می‌شود. گستره خدمات ایده پویان در بخش مدیاهای تبلیغاتی، رسانه های سطح شهرها و همچنین سازه های نقطه فروش در هایپراستارها را شامل می‌شود.

بازاریابی دیجیتال

چقدر در دنیای آنلاین نفوذ دارید؟ تغییرات دنیای دیجیتال چه تاثیراتی روی برند شما دارد و تا چه اندازه قصد پررنگ کردن جای پای خود در این محیط همیشه در حال تغییر را دارید. تبلیغات در دنیای آنلاین به سادگی اجرای چند کمپین کلیکی و یا استخدام یک اینفلوئنسر نیست، بلکه انتخاب استراتژی درست و مانور بر روی محتوای موثر بر روی جامعه هدف تعیین شده مطرح است.

گستره خدمات ما در بازاریابی دیجیتال از طراحی کمپین‌های آنلاین و چینش استراتژی، تا تولید موشن و گرافیک خلاق و نگارش بهترین کپشن‌ها و اجرای کمپین‌های گسترده اینفلوئنسرمارکتینگ و تبلیغات کلیکی  را شامل می‌شوند.