Slide اجاره بیلبور تبلیغاتی اجاره بیلبورد تبلیغاتی تهران

با اجاره بیلبورد، چراغ کسب و کارتان را در شهر روشن کنید!

در دنیای گسترده تبلیغات اجاره بیلبورد از آن دسته استراتژی های بسیار قدیمی و سنتی است که میتوان از آن به عنوان اثربخش‌ترین نوع تبلیغات محیطی نام برد. بسیاری از برند های مطرح دنیا به دلیل آگاهی از اهمیت این موضوع،  بودجه ی قابل توجهی را به اجاره بیلبورد در شهرها اختصاص میدهند.

سوال اینجاست که مگر اجاره ی بیلبورد چه تاثیری در جذب مخاطب شما دارد که بسیاری از برند ها از آن غافل نمیشوند؟

اهمیت اجاره بیلبورد

طبق جدیدترین آمارها، شما با اجاره بیلبورد تبلیغاتی مخصوص به خود در مناطق مطرح شهر، میتوانید توجه 71‌درصد از مردمی که از محدوده ی بیلبورد تبلیغاتی شما تردد میکنند جلب کنید، در این صورت مردم ناخود آگاه دقایقی به تفکر راجع به محصول یا خدمات شما اختصاص میدهند. همچنین طبق بررسی ها 58‌درصد از مردم اقرار کرده اند که از رویداد یا محصولات مورد علاقه ی خود در هنگام تردد در شهر و دیدن بیلبوردها اطلاع پیدا کرده اند.

این آمار ها نشان از تاثیر بیلبورد در افزایش آگاهی از برند و جذب مخاطبان بالقوه کسب و کار شما دارد. بنابراین اگر این ابزار تبلیغاتی، تا‌کنون در استراتژی های تبلیغاتی شما جایی نداشته است، وقت آن است که با اجاره بیلبورد چراغ کسب و کارتان را در شهر روشن کنید.

 

قیمت بیلبورد تبلیغاتی

عوامل متعددی مانند متراژ، موقعیت مکانی بیلبورد و ترافیک منطقه در تعیین قیمت بیلبورد تاثیرگذار است. آژانس تبلیغاتی ماژ به علت بهره‌مندی از انواع متفاوت تابلوهای تبلیغاتی، افتخار همکاری با مطرح ترین برند های کشور را داشته است. آژانس تبلیغاتی ماژ با ارائه‌ی تنوع قیمتی و گردآوری انواع تابلو و بیلورد ها در مکان های گوناگون، سعی داشته این بستر تبلیغاتی را برای تمامی کسب و کارها با هر هدف و بودجه ای مهیا کند . تابلوهای تبلیغاتی در ایده پویان ماژ به چهار دسته ی بیلبورد، استرابورد، عرشه پل و لایت برد تقسیم میشود و با توجه به متراژ و موقعیت های آن ها دارای بازه های قیمتی متفاوت زیر است:

اجاره بیلبورد در تهران: 30 میلیون تا 1 میلیارد تومان

اجاره ی عرشه پل در تهران: 250 میلیون تا 1 میلیارد تومان

اجاره لایت برد در تهران: 1 میلیارد تومان

اجاره استرابرد در تهران: 20 تا 125 میلیون تومان

 

اجاره بیلبورد در ایده پویان ماژ

شما میتوانید برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی و کسب اطلاعات دقیق تر در این حوزه، از مشاوره رایگان متخصصان آژانس ایده پویان ماژ بهره مند شوید و اثربخش‌ترین موقعیت مکانی متناسب با اهداف کسب و کارتان را مشخص کنید. آژانس ایده پویان ماژ با بهره مندی از منبع بسیار غنی از بیلبورد های متنوع در سطح شهر، آماده همکاری با شماست.

امتیاز ما

از ما مشاوره بگیرید