دیجیتال مارکتینگ

معرفی معتبرترین و بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

امروزه تقریباً همه ما برای انتخاب و دسترسی به خدمات و محصولات مورد نیازمان، گزینه‌های زیادی پیش رو داریم. فرقی نمی‌کند که آن چه به دنبال دستیابی به آن هستید لباس و مایحتاج روزانه باشد یا پیشنهادهای شغلی. اما وقتی نوبت به انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران برای کسب‌وکار می‌رسد، انتخاب واقعاً دشوار خواهد بود. اگر صاحب یک کسب‌وکار هستید باید بدانید که علاوه بر وجود گزینه‌های متعدد، فعالیت در دنیای کسب‌وکار ریسک بسیار بالاتری نسبت به خرید یک محصول جدید دارد و به همین جهت برای تصمیم‌گیری عاقلانه و نهایی درباره همکاری با بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران باید زمان زیادی صرف کنید.

همه شرکت‌های بازاریابی دیجیتال، در یک سطح نیستند. اگر قصد همکاری با آن‌ها را دارید باید این موضوع را به‌خاطر داشته باشید که آن‌ها می‌توانند کسب‌وکار شما را از فرش به عرش و یا از عرش به فرش بکشانند. هرچند عدم تخصص کافی کسب‌وکارهای نوپا در دیجیتال مارکتینگ، استخدام یک شرکت خدمات بازاریابی آنلاین را تبدیل به یک تصمیم واقعاً عاقلانه می‌کند اما اگر مشکلی در روند کار پیش بیاید ممکن است باعث ایجاد ضررهای جبران‌ناپذیر و طولانی‌مدت برای کسب‌وکارتان شود. نتایج منفی در حوزه دیجیتال فراتر از هدررفتن سرمایه است و ممکن است به سقوط کسب‌وکار شما منجر شود. به همین جهت باید بدانید چطور از میان گزینه‌های متعدد و فریبنده، بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید. در این مقاله به بررسی ویژگی برترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ در ایران و جهان و معرفی خدمات بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌پردازیم.

9 ویژگی بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

 1. تیم متخصص و قدرتمند

پشت هر آژانس دیجیتال مارکتینگ موفق، یک تیم بزرگ وجود دارد. بهترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ، کارکنانی با پشتکار و متخصص دارند که مسئولیت‌های خود را به‌خوبی می‌شناسند و با روحیه تیمی قوی، با سایر اعضا همکاری می‌کنند. برترین آژانس‌های بازاریابی دیجیتال، متخصصانی در زمینه‌های مختلف از جمله طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت، SEO، مدیر تبلیغات، کپی‌رایتر، مدیر شبکه‌های اجتماعی، تحلیل‌گر داده‌ها، تولیدکننده و استراتژیست محتوا و مسئول بازاریابی و فروش استخدام می‌کنند.

برای انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ از آن‌ها درباره تیمشان سؤال کنید، یک آژانس موفق به تیم خود افتخار می‌کند.

 

 1. برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان

موفقیت هر شرکت دیجیتال مارکتینگ در نحوه ارتباطات داخلی و خارجی آن‌ها نهفته است. بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ باید شما را شریک واقعی خود ببیند و یک خط ارتباط قوی با شما برقرار کند. ارتباطات بخشی جدایی‌ناپذیر از بازاریابی هستند، اگر در برخورد با مشاوران آژانس دیجیتال مارکتینگ، ارتباط مؤثر را احساس نمی‌کنید بهتر است دنبال گزینه‌های دیگری بگردید.

 

 1. انعطاف‌پذیری

دنیای بازاریابی دیجیتال همیشه در حال تغییر است، بنابراین مهم است که با شرکتی که چابک است و می‌تواند در مقابل تغییرها موفق ظاهر شود شریک شوید. یک آژانس بازاریابی دیجیتال معتبر این توانایی را دارد که با هرگونه به‌روزرسانی در دنیای فناوری سازگار شود بدون اینکه از استراتژی بازاریابی خود عقب بماند. بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ، علاوه بر با آشنایی و تسلط بر آخرین فناوری‌های روز دنیا، قابلیت پیش‌بینی تغییرات آینده و به‌روزرسانی الگوریتم‌های موتور جستجو را دارد. برآورده کردن برنامه‌های بازاریابی دیجیتال مشتری، اجرای کمپین‌ها و تهیه گزارش‌های مربوطه همه‌وهمه نیازمند تخصص در حوزه دیجیتال است بنابراین برای تحقق این موارد، انعطاف‌پذیری و سرعت رمز موفقیت بهترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ است.

 

 1. خلاقیت و پویایی

در دنیای امروز کسب‌وکارها، بی‌معنا نیست که بگوییم نام دیگر بازاریابی دیجیتال، خلاقیت است! طراحی کمپین‌های خلاقانه و ایده‌های نو خارج از چارچوب‌های فکری قدیمی، همان معیاری است که بهترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ را از رقبا متمایز می‌کند. برای انتخاب برترین آژانس دیجیتال مارکتینگ برای عملی کردن استراتژی بازاریابی کسب‌وکارتان، دنبال متفاوت‌ترین و خلاق‌ترین آژانس باشید.

 

 1. توانمندی در اجرا

درحالی‌که خلاقیت به یک آژانس بازاریابی دیجیتال کمک می‌کند تا در میان رقبا پیروز شود اما توانایی اجرایی کردن ایده‌ها، موفقیت طولانی‌مدت مشتری و بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را تضمین می‌کند.

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ایده پویان ماژ در بررسی عملکرد سایر آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ بارهاوبارها با مواردی برخورد کرده است که مشتریان پس از اجرای کمپین‌های مختلف، ناراضی بوده‌اند. حتی اگر مخاطبان به‌درستی مورد هدف قرار نگیرند، این منجر به عدم موفقیت کمپین می‌شود. برترین آژانس‌های بازاریابی دیجیتال در جهان اجرای هر کمپینی را که اجرا می‌کنند، بی‌عیب‌ونقص به اتمام می‌رسانند.

به علت تجزیه‌وتحلیل بخش اجرایی این آژانس بازاریابی دیجیتال، درصد رضایت بالای کسب‌وکارهایی که با دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ماژ همکاری داشته‌اند، این دپارتمان را به یکی از معتبرترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ تبدیل کرده است.

 1. بهترین و معروف ترین آژانس دیجیتال مارکتینگمهارت حل مسئله

وقتی شخصی از بحرآن‌های زندگی، سربلند بیرون می‌آید، ما آن شخص را نترس و باتدبیر می‌نامیم. همین امر در مورد آژانس‌های بازاریابی دیجیتال نیز صدق می‌کند. اگر آن‌ها قدرت حل سریع مشکل را داشته باشند، شما در مسیر درستی قرار دارید. هنگام اجرای هر کمپین، مشکلات یا خطاهای احتمالی طبیعی است، اما بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ به‌سرعت مشکلات یا خطاهای احتمالی را شناسایی کرده و به طور مؤثر راه‌حل‌ها و راهکارها را پیاده‌سازی می‌کند.

 

 1. ارائه گزارش‌های دقیق بر اساس نتایج تجزیه‌وتحلیل

بررسی داده‌ها، تجزیه‌وتحلیل و اندازه‌گیری نتایج عناصر حیاتی هر کمپین بازاریابی هستند زیرا بر افزایش ارزش کسب‌وکار شما تمرکز و فرایند تصمیم‌گیری را به‌سرعت امکان‌پذیر می‌کنند؛ بنابراین، آژانس‌های موفق در بازاریابی دیجیتال همیشه میزان موفقیت مشتریان خود را برای ارائه بهتر خدمات و اصلاحات در کمپین‌های بعدی پیگیری می‌کنند.

بررسی اثربخشی هر کمپین به‌صورت آنلاین و ارسال گزارش به طور منظم برای مشتری، اعتبار آژانس بازاریابی دیجیتال را ثابت می‌کند. بهترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ از تجزیه‌وتحلیل برای اندازه‌گیری نتایج همه اقدامات خود استفاده می‌کنند و با استفاده از این داده‌ها یک فرایند مستمر را برای افزایش نرخ تبدیل سایت شما به کار می‌گیرند.

 

 1. حضور فعال در فضای دیجیتال

برترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ حضور پررنگی در دنیای دیجیتال دارند. اگر می‌خواهید یک آژانس را برای خدمات بازاریابی کسب‌وکار خود انتخاب کنید، بهترین راه این است که بررسی کنید تا مطمئن شوید که شرکت بازاریابی دیجیتال که مدنظر شماست دارای وب‌سایت به‌روز شده، نتایج موتورهای جستجو خوب است و در رسانه‌های اجتماعی فعالیت دارد.

 

 1. ارائه صورت‌حساب شفاف

آژانس‌های معتبر بازاریابی دیجیتال در مورد هزینه‌های خود پیشاپیش صحبت می‌کنند و روند صورت‌حساب را ساده می‌کنند تا مشتریان بدانند چه خدماتی را در مقابل چه مبالغی دریافت می‌کنند. معمولاً بهترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ قراردادهای یک‌ماهه و ۳ ماهه منعقد می‌کنند تا مشتری پس از دریافت خدمات آن‌ها قدرت برای تصمیم‌گیری در مورد همکاری طولانی‌مدت را داشته باشد.

خدمات بهترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ

بهترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ، انواع مختلفی از استراتژی‌ها را برای کمک به رشد کسب‌وکار شما ارائه می‌دهند. برخی از محبوب‌ترین خدماتی را که شرکت‌های بازاریاب دیجیتال ارائه می‌دهد، در زیر آمده است. آن‌ها را بررسی کنید و پس از آن برای دریافت مشاوره بازاریابی با بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ کلیک کنید.

 

 1. بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)

سئو یکی از محبوب‌ترین استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال است. این استراتژی به‌خودی‌خود باعث افزایش رتبه شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو می‌شود که باعث افزایش کلیک بر روی وب‌سایت شما، افزایش تبدیل و حتی افزایش درآمد شما در سال می‌شود. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ایده پویان ماژ به شما در تعیین کلمات کلیدی هدف، موضوعات محتوا و موارد دیگر همکاری می‌کند تا به موفقیت کمپین SEO شما کمک کند.

 

 1. تبلیغات با پرداخت کلیک (PPC)

PPC یکی دیگر از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال بسیار محبوب است زیرا نتایج تقریباً فوری به همراه دارد و بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

بهترین چیزی که در مورد تبلیغات PPC وجود دارد این است که اگر تبلیغ شما در موتورهای جستجو ظاهر شود، بلافاصله به وب‌سایت خود ترافیک خواهید دید و از آنجا که این استراتژی بر روی پیشنهاداتی که شما انتخاب می کنید کار می‌کند ، دقیقاً تعیین خواهید کرد که چقدر هزینه خواهید کرد.

 

 1. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی یکی دیگر از استراتژی‌های ارائه شده توسط بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ است. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و به‌ویژه اینستاگرام مارکتینگ بسیار محبوب است زیرا میزان آگاهی مخاطب نسبت به کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد و همچنین کاربران را به وب‌سایت شما هدایت می‌کند. دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ایده پویان ماژ بعد از مشاوره بازاریابی و دریافت اطلاعات بیشتر درباره کسب‌وکار شما، به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ می‌پردازد تا پس از تعیین روش دقیق جذب مشتریان موردنظر شما، رسانه‌های اجتماعی کسب‌وکار شما را به یک آهنربای قوی برای جذب مشتری تبدیل کند.

 1. معروف ترین آژانس دیجیتال مارکتینگبازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی به کاربران علاقه‌مند اجازه می‌دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد تجارت شما داشته باشند و به‌مرورزمان به مشتریان وفادار و سفیر برند شما تبدیل شوند. آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کنند تا ایمیل‌های هدفمندی را برای مخاطبان موردنظر خود ارسال کنید تا ضمن افزایش آگاهی از کسب‌وکارتان، بازدیدکنندگان بیشتری را به وب‌سایت خود هدایت کنید.

 

 1. طراحی وب‌سایت

وب‌سایت شما مکانی را برای کاربران علاقه‌مند فراهم می‌کند تا در مورد کسب‌وکار، محصولات و خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و حتی خریدهای آنلاین انجام دهند. بدون داشتن یک وب‌سایت با طراحی منحصربه‌فرد درصد بالایی از مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید داد. به همین دلیل است که آژانس‌های بازاریابی دیجیتال خدمات طراحی سایت را برای اطمینان از اینکه استراتژی‌های بازاریابی شما در مدار موفقیت قرار می‌گیرند، ارائه می‌دهند.

معرفی بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

اگر شما به دنبال بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال هستید تا به شما در دستیابی به اهداف کسب‌وکارتان در حوزه دیجیتال کمک کند، یا می‌خواهید تغییری در استراتژی فعلی خود ایجاد کنید، درهرصورت شما به یک راهنما نیاز دارید تا به شما در یافتن بهترین روش‌های بازاریابی دیجیتال متناسب با نیازهای کسب‌وکار شما کمک کند. این یک تمایز مهم دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ایده پویان ماژ با سایر آژانس‌های بازاریابی است، زیرا همه آژانس‌ها به طور اختصاصی کار نمی‌کنند و ممکن است آنچه برای شرکت رقیب شما استفاده می‌کنند با آنچه شما نیاز دارید مطابقت نداشته باشد. اما اشکالی ندارد.

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ایده پویان ماژ تمام فاکتورهایی که برترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ باید از آن برخوردار باشند، داراست. این دپارتمان با ارائه خدمات مشاوره‌ای در صفر تا صد مراحل دیجیتال مارکتینگ همراه کسب‌وکار شما خواهد بود. پیشرفت در مسیر بازاریابی دیجیتال، بدون طراحی و اجرای ایده‌های نو امکان‌پذیر نیست. تیم بازاریابی دیجیتال دپارتمان ایده پویان ماژ باتجربه اجرای کمپین‌های موفق و سابقه کار طولانی در خدمت شماست.

سحر ولی خانی

ممنون از محتوای خوبتون

امیر منوچهری

حقیقتا انتخاب آژانس درست و حسابی کار سختیه

نظرات کاربران

چقدر برات مفید بود؟
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.